Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (15-20/11/2019)

Handball Premier (7η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική), Κύπελλο Ανδρών (1ος Γύρος), Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 20:30, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα

(Συρεπίσιος- Φωτακίδης, Ανταλής)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φίλιππος Βέροιας

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Ιωνικός ΝΦ

(Αβράμης- Χρόνης, Νικολίτσας)

 

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΟΑΟΔΚ Vtech

(Γράψας- Κυριακού, Θεοδοσάκης)

Πανοράματος 16:30, Πανόραμα Honda- ΑΟ Προσοτσάνης

(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Κατσίκης)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος- Μέγας Αλέξανδρος

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Ζέρβας)

 

Κύπελλο Ανδρών (1ος Γύρος)

ΔΓ Βύρωνα 00:00, Αθηναϊκός ΒΥΡ. -Α.Ο Νηρεύς

Αξιούπολης 19:30, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Φοίβος EUROLAMP

(Λινάρδος –Νικολαΐδης)

ΔΑΚ Κιλκίς 20:00, Γ.Α.Σ Κιλκίς -Χ.Α.Ν.Θ

(Νάσκος –Χαρίτσος)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 00:00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα -Ιωνικός Ν. ΜΑΓΝ.

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα HANDBALL 2015 –Κερκυραϊκός ΓΣ

(Καζαντζίδης –Μπουγιάκας)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς -Μ.Γ.Σ. Πανσεραϊκός

(Παπαδόπουλος –Τορνικίδης)

Κοζάνης ΔΑΚ 18:00, Α.Ο. Κοζάνης -Α.Ο Ιωαννίνων

(Τζαφερόπουλος –Σερασίδης)

Ε.Κ.Γ. Μίκρας 19:30, Άρης ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ –Προσοτσάνη

(Βαγγελτζίκης -Παλαμιώτης)

Κορωπίου 20:30, ΓΣ Παπασιδέρης -Π.Ο.Κ. Έσπερος

(Ζήσης -Κουριώτης)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ΚΓ Πανελληνίου 00:00, Πανιώνιος Γ.Σ.Σ -Χανιά Ε.Α.Χ

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου -Φιλώτας ΠΑΣ

(ΤΕΜΗΣ –ΠΗΤΑΣ)

Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

ΔΓ Νίκαιας 13:00, Άρης Νίκαιας- Δράμα Bianco Monte (EΡΤSPORTS)

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

 

Κύπελλο Ανδρών (1ος Γύρος)

Βριλησσίων 17:20, Ε.Σ.Ν Βριλησσίων -Ακαδημία Πάτρας

(Βήτας –Σκλαβενίτης)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΔΚΓ Μέτς 14:30, Πήγασος Κυψέλης -Σεριφάτο Αιγίου

(Τόλιος –Καρυδάκης)

Πολιτείας 15:30, Α.Ο Πολιτείας –Λεωνίδας

(Χαραλαμπίδης –Ψύλλος)

Καστοριάς 16:00, Α.Ο.Α. Καστοριάς -Αγριά Βόλου

(Πήτας –Αγγελίδης)

ΑΠΚ ΚΡΑΧΤΙΔΗ Δ. 17:00,  Γ.Ε. Δράμας –Απόλλων

(Ουζούνης –Παρασκευούδης)

Ε.Κ.Γ. Μίκρας 18:00, Μακεδών ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -Ασπίδα Ξάνθης

(Θεοδοσίου –Παπούλιας)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Καστοριάς 14:00, Α.Ο.Α. Καστοριάς -Φαίακας Κέρκυρας

(Πήτας –Αγγελίδης)

Καματερού 16:00, Γ.Α.Σ Καματερού –Σεριφάτο Αιγίου

(Μπράμου –Βελάνη)

ΔΓ ΒΥΡΩΝΑ 17:00, Αθηναϊκός Βύρωνα -ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Λεφάκης –Καρυδάκης)

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2019

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Ε.Κ.Γ. Μίκρας 21:00, Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας -Βέροια 2017

(Πατιός –Τσιάνας, Σαμαράς)

 

 

 

 

More in Διαιτησία