Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (21-22/12/2019)

Handball Premier (11η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά), Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte

(Βήτας-  Σκλαβενίτης, Ανταλής)

Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-  ΠΑΟΚ

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

(Αβράμης- Χρόνης, Νικολίτσας)

 

Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος

(Τόλιος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Πανόραμα Honda

(Νάσκος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)

Γιαννιτσών 20:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017

(Δελόγλου- Βαγγελτζίκης, Σαμαράς)

 

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)

Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Ακαδημία Πάτρας

(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)

Αξιούπολης 17:00, Ηλυσιακός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Ζαφειράκης Νάουσας

(Τζαφερόπουλος- Χαρίτσος)

ΔΑΚ Κατερίνας 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς

(Γράψας- Κυριάκου)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανσερραικός

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Κραχτίδης 19:00, ΓΕ Δράμας- Μακεδών

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Καματερού 20:00, Λεωνίσας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Πολιτείας

(Λεφάκης- Ψύλλος)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων

(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, ΠΟΚ Έσπερος- ΓΣ Παπασιδέρης

(Φωτακίδης- Μπράμου)

 

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Ιωνικού 13:00, Ιωνικός ΝΦ- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤSPORTS)

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

 

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ποσειδών

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

ΔΓ Βριλήσσίων 17:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανιώνιος

(Μερτινιάν- Φωτακίδης)

Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Πανελλήνιος

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 14:00, Ιδομενέας Γαλατά- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Πρεβενά- Σαματά)

ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης

(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΦ- Δόξα Βύρωνα

(Παλαμιώτης- Βελάνη)

Αιγίου 17:30, Σεριφάτο Αιγίου- Πήγασος Κύψελης

(Αβράμης- Χρόνης)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 16:00, Ωρίωνας Χανιών- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Πρεβενά- Σαματά)

 

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 10:30, ΕΑΧ Χανιά- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Πρεβενά- Σαματά)

 

 

 

 

More in Διαιτησία