Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (3-8/3/2020)

Handball Premier (19η-20η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (9η, 10η και 13η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (9η,11η και 12η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Τρίτη 3 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Δράμα Bianco Monte
(Xρηστίδη- Παπαματθαίου, Μίγκας)

Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)
Νέα Κίος 17:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα –ΕΡΤSPORTS-
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Νικολίτσας)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)
Ιωνικού 17:30, Ιωνικός ΝΦ- Αερωπός Έδεσσας
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)
ΔΓ Νικαίας 18:00, Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic – Φίλιππος Βέροιας
(Τσάκωνας- Τόλιος, Ανταλής)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Θεοδοσίου, Αγγελίδης)

Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φοίβος Συκεών
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Σάββατο 7 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Διομήδης Άργους

(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Χατζηγεωργίου)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:30, Bέροια 2017- ΠΑΟΚ Mateco
(Λινάρδος- Νικολαίδης, Σίσκου)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Σαμαράς)
ΔΓ Νικαίας 18:00, ΑΟΑΔΚ Vtech- ΑΟ Προσοτσάνης
(Συρεπίσιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)

Ιλισίων 15.30, Ηλυσιακός ΑΟ – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Κινατζίδης-Φωτακίδης)

Αξιούπολης 18.00, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Ζαφειράκης Νάουσας

(Νάσκος-Βαγγελτζίκης)

ΔΓ Βύρωνα 18.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Ακαδημία Πάτρας

(Βήτας-Σκλαβενίτης)

Σαλαμίνας 18.00, Σαλαμίνα HC – ΕΣΝ Βριλησσίων

(Τσάκωνας-Τόλιος)

Συκεών ΔΑΚ 18.00, Φοίβος Eurolamp – Κύκλωπες Αλεξ/πολης

(Παπαδόπουλος-Κυριακού)

ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ – Ποσειδών Λουτρακίου

(Χρηστίδη-Παπαματθαίου)

ΑΚ ΧΑΝΘ 20.00, ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Κιλκίς

(Κυριακού-Παλαμιώτης)

Β΄Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 19.00, Ιδομενέας Γαλατά – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Πρεβενά-Σαματά)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, ΑΟ Κοζάνης – Αγριά Βόλου

(Λινάρδος-Νικολαΐδης)

Β΄Ανδρών (13η αγωνιστική)

Σερρών 15.00, ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Προσοτσάνη

(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

Αμοιρίδης 19.00, Ασπίδα Ξάνθης – Πόντιοι Κιλκίς

(Ουζούνης-Αγγελίδης)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Λεωνίδας Αγ.Αναργύρων

(Αβράμης-Χρόνης)

Κορωπίου 20.00, ΓΣ Παπασιδέρης – Πήγασος Κυψέλης

(Γιακαλής-Χρυσικόπουλος)

ΔΓ Καλλιθέας 21.00, ΠΟΚ Έσπερος – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Συρεπίσιος-Φωκίτης)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 15.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Φαίακας Κέρκυρας

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Εθνικός Κοζάνης

(Νάσκος-Κολυβέρη)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΓΑΣ Καματερού

(Αβράμης-Χρόνης)

Κυριακή 8 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)
ΔΑΚ Έδεσσας 13:00, Αερωπός Έδεσσας- ΠΑΟΚ –ΕΡΤSPORTS-
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ
(Θεοδοσίου- Μπουγιάκας, Σίσκου)
Ρέντη 15:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φαίακας Κέρκυρας

(Τζαφερόπουλος- Δελόγλου, Μιχαηλίδης)
Δαίς 20:00, ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός ΝΦ
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

Καστοριάς 14.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Κερκυραϊκός

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Β’ Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00, Ιδομενέας Γαλατά – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Πρεβενά-Σαματά)

ΕΚΓ Μίκρας 18.00, Μακεδών Θεσ/νικης – ΓΕ Δράμας

(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Άρης Θεσ/νικης

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 19.00, Χανιά ΕΑΧ – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Πρεβενά-Σαματά)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Αριών Πτολεμαΐδας

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 11.00, Ωρίωνας Χανίων – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Πρεβενά-Σαματά)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – ΑΣ Ηλιούπολης 2006

(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

ΔΚΓ Αιγίου 17.30, Σεριφάτο Αιγίου – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Λεφάκης-Μπράμου)

 

More in Διαιτησία