Connect with us

Handball Premier

Πρόγραμμα και διαιτητές (8-9/2/2020), Πατιός και Τσιάνας στον τελικό Κυπέλλου Γυναικών

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την Ηandball Premier (15η αγωνιστική), τον τελικό Κυπέλλου Γυναικών, Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (9η, 10η και 13η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020

Ηandball Premier (15η αγωνιστική)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ- ΑΣΕ Δούκα
(Χαρίτσος- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας
(Αβράμης- Χρόνης, Ανταλής)
Νικαίας 18:45, Άρης Νικαίας- Διομήδης Άργους
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Μπεμπέτσος)

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Φιλίππειο 17:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΟΦΝ Ιωνίας (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν- Σίσκου)

 

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Νάουσας 18.00, Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Κιλκίς

(Πήτας-Τέμης)

ΚΓΑ Λουτρακίου 18.00, Ποσειδών Λουτρακίου – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Ψύλλος-Καρυδάκης)

Νέας Ιωνίας (18.00), Ο.Φ.Ν.Ιωνίας – Ηλυσιακός ΑΟ

(Χρυσικόπουλος-Γοαβρούτας)

Σαλαμίνας 18.00, Σαλαμίνα HC – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Τόλιος-Φωτακίδης)

Συκεών ΔΑΚ 18.00, Φοίβος Eurolamp – Ελπίδες Αμυνταίου

(Γράψας-Τορνικίδης)

ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ – ΕΣΝ Βριλησσίων

(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)

Αξιούπολης 19.30, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Αρχέλαος Κατερίνης)

(Λινάρδος-Μπουγιάκας)

 

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 18.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – ΠΟΚ Έσπερος

(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

Κερατσινίου 18.00, Ολυμπιακός Κερατσινίου – Λεωνίδας Αγ.Αναργύρων

(Λεφάκης-Μπράμου)

Προσοτσάνης ΔΓ 18.00, Προσοτσάνη Δράμας – Πόντιοι Κιλκίς

(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

Σερρών 18.30, ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Μακεδών Θεσ/νικης

Μπαλάκος-Σαχίνογλου)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18.00, Φιλώτας ΠΑΣ – ΑΟΑ Καστοριάς

(Νικολαΐδης-Σερασίδης)

Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, Εθνικός Κοζάνης – Ελπίδες Αμυνταίου

(Λάσκαρης-Τοκατλίδης)

 

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

Νέα Κίος 15.00, Πολυνίκης Ναυπλίου -Ωρίωνας Χανίων

(Ψύλλος-Καρυδάκης)

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020

Ηandball Premier (15η αγωνιστική)
Κέρκυρας 13:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ιωνικός ΝΦ (ΕΡΤSPORTS)
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Δράμα Bianco Monte
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μιχαηλίδης)

 

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

ΕΚΓ Μίκρας 13.30, Άρης Θεσ/νικης – ΓΕ Δράμας

(Παπαδόπουλος-Κυριακού)

ΔΚΓ Αιγίου 17.30, Σεριφάτο Αιγίου – ΓΣ Παπασιδέρης

(Αβράμης-Χρόνης)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Ασπίδα Ξάνθης

(Γράψας-Κυριακού)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Κέρκυρας 16.00, Φαίακας Κέρκυρας – Αρίων Πτολεμαϊδας

(Πατιός-Τσιάνας)

 

Α2 Γυναικών (10η αγνωιστική)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Βήτας-Σκλαβενίτης)

ΔΚΓ Αιγίου 19.30, Σεριφάτο Αιγίου – ΓΑΣ Καματερού

(Αβράμης-Χρόνης)

 

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 15.00, Πανιώνιος ΓΣΣ – Ωρίωνας Χανίων

(Λεφάκης-Καρυδάκης)

More in Handball Premier