Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (9-13/11/2019)

Τηλεοπτικά από EΡΤSPORTS τα ματς Δράμα- Φαίακας, ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός και με την… βούλα εκτός πρωταθλήματος η Άρτα

ked-oxe ΚΕΔ

Handball Premier (6η-7η αγωνιστική)

Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας
(Βήτας -Σκλαβενίτης, Μίγκας)

ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας –ΠΑΟΚ
(Λινάρδος -Νικολαϊδης, Ζέρβας)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός ManDynamic- Διομήδης Άργους
(Δελόγλου -Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)

ΔΓ Νίκαιας 18:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τόλιος- Ψύλλος, Ανταλής)

Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΑΕΚ
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017 -Μέγας Αλέξανδρος
(Τέμης- Πίτας, Σίσκου)

Πανοράματος 16:30, Πανόραμα HONDA – Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος
(Πατιός -Τσιάνας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Ελπίδες Αμυνταίου
(Χαρίτσος -Βαγγελτζίκης)

Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Ηλυσιακός
(Αβράμης -Χρόνης)

Σαλαμίνας 18:00, Σαλαμίνα H.C.- Νηρέας
(Τσάκωνας – Καρυδάκης)

Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Πανιώνιος
(Φωτακίδης- Μπράμου)

ΧΑΝΘ, 20:00 ΧΑΝΘ –Αρχέλαος Κατερίνης
(Νάσκος- Γράψας)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου -Ακαδημία Πάτρας
(Φωκίτης -Λεφάκης)

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Κραχτίδης 13:00 Δράμα Bianco Monte- Φαίακας Κέρκυρας (ΕΡΤSPORTS)
(Νάσκος -Χαρίτσος, Κατσίκης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Προσοτσάνης Δ.Γ. 16:00 ΑΟ Προσοτσάνης -ΠΑΟΚ Mateco
(Νάσκος-Χαρίτσος, Κατσίκης)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, Ο.Φ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Τσάκωνας -Φωκίτης)

Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αερωπός ManDynamic
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ -Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤSPORTS)
(Τζαφερόπουλος -Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Νίκαιας 19:45, ΑΟΑΟΔΚ Vtech –ΟΦΝ Ιωνίας
(Λεφάκης- Καρυδάκης)

*Η Αναγέννηση Άρτας με έγγραφο της προς την ΟΧΕ παραιτείται από την συνέχεια του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών και του Κυπέλλου Ελλάδος, περιόδου 2019-2020.

*Λόγω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του σωματείου Βέροια 2017, ο αγώνας της Α1 Γυναικών Πυλαία 2014 – Βέροια 2017 μεταφέρεται για τις 20/11/2019

More in Διαιτησία