Connect with us

Διαιτησία

Τζαφερόπουλος- Τσάκωνας στο ντέρμπι

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Handball Premier (10η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική), A2 Ανδρών (7η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (4η και 5η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η και 5η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Νεάπολης 16:30, ΠΑΟΚ- Φαίακας Κέρκυρας

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μεϊμαρίδης)

Κραχτίδης 18:00, Δράμα Bianco Monte- Ιωνικός ΝΦ

(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Χατζηγεωργίου)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας Μan Dynamic- ΑΣΕ Δούκα

(Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Διομήδης Άργους

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017- Πανόραμα Honda

(Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Παρτεμιάν)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΠΑΟΚ Mateco

(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)

Νίκαιας 18:00, ΑΟΑΟΔΚ- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος

(Χρηστίδη- Μπράμου, Αντωνόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική) 

ΚΓ Πανελληνίου 15.00, Πανιώνιος Γ.Σ.Σ – Ηλυσιακός Α.Ο

(Βήτας-Σκαβενίτης)

ΔΑΚ Κιλκίς 18.00, ΓΑΣ Κιλκίς – ΧΑΝΘ

(Καζαντζίδης-Μπουγιάκας)

ΣΑΚ Νάουσας 18.00, Ζαφειράκης Νάουσας – Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Δελόγλου-Θεοδοσίου)

ΚΓΑ Λουτρακίου 20.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Πανελλήνιος Γ.Σ

(Αβράμης-Χρόνης)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00,  Α.Ο Ιωαννίνων – Αγριά Βόλου

(Τορνικίδης-Σερεσίδης)

Κοζάνης ΔΑΚ 16.00, Α.Ο Κοζάνης – Κερκυραϊκός ΓΣ

(Τέμης-Πήτας)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Κορωπίου 17.30, ΓΣ Παπασιδέρης – Σεριφάτο Αιγίου

(Λεφάκης-Ψύλλος)

Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Θεσ/νίκης

(Αγγελίδης-Παπαδόπουλος)

Ε.Κ.Γ. Μίκρας 18.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Πόντιοι Κιλκίς

(Ουζούνης-Παρασκευούδης)

Καματερού 20.00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ολυμπιακός

(Τόλιος-Ψύλλος)

ΔΓ Καλλιθέας 21.00, Π.Ο.Κ. Έσπερος – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 18.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Ωρίωνας Χανίων

(Καρυδάκης-Κουριώτης)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, Εθνικός Κοζάνης – Φιλώτας ΠΑΣ

(Τέμης-Πήτας)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 20.30, Απόλλων Σταυρούπολης – Αρίων Πτολεμαΐδας

(Μπαλάκος-Βελάνη)

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Άρης Νίκαιας

(Πατιός- Τσιάνας, Μιχαηλίδης)

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)

Πάτρας ΚΓ 17.00, Ακαδημία Πάτρας – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Συρεπίσιος-Φωκίτης)

ΔΓ Βριλησσίων 17.20, Ε.Σ.Ν Βριλησσίων – Σαλαμίνα H.C

(Τσάκωνας-Φωτακίδης)

Αλεξανδρούπολης ΔΚΓ 17.30, Κύκλωπες Αλεξ/πολης – Φοίβος Eurolamp

(Ουζούνης-Παρασκευούδης)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Καστοριάς 18.00, Α.Ο.Α Καστοριάς – Άρτα Handball 2015

(Πήτας-Τέμης)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 14.00, Ιωνικός Ν. Μαγν. Λαμίας – Πήγασος Κυψέλης

(Παλαμιώτης-Βελάνη)

ΚΔΓ Δράμας 19.00, Γ.Ε Δράμας – Προσοτσάνη

(Γράψας-Σαχινόγλου)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 16.00, Α.Σ Ηλιούπολης 2006 – Ωρίωνας Χανίων

(Χρηστίδη-Καρυδάκης)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Πολυνίκης Ναυπλίου

(Τόλιος-Κουριώτης)

Καματερού 20.00, Πανιώνιος Γ.Σ.Σ – ΓΑΣ Καματερού

(Ψύλλος-Μπράμου)

 

Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2019

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Ρέντη 19:15, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ (ΕΡΤSPORTS)

(Τζαφερόπουλος- Τσάκωνας, Μίγκας- Μπεμπέτσος)

 

More in Διαιτησία