(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (18-19/11)

μπαλα

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 38-25 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πανσερραϊκός 24-20 Αθηναϊκός- ΓΣ Παπασιδέρης 39-30 Φαίακας V-Hotels- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 32-30 Εκμάθηση- Φοίβος Συκεών 24-27 Ακαδημία Πάτρας- HC Σαλαμίνα 27-29 Β’ Ανδρών Ιδομενέας Γαλατά- Ολυμπιακός Κερατσινίου 25-25 Πόντιοι Κιλκίς- Κένταυρος Αγριά Βόλου 20-32 Αμύντας Αμυνταίου- Αναγέννηση Άρτας 10-0 α.α. Έσπερος Καλλιθέας- […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (18-22/11/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 Handball Premier (8η αγωνιστική) Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνη- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας) ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας (Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος) Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους (Νάσκος- Χαρίτσος, Ανταλής) Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Πανελλήνιος ΓΣ (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Κατσίκης) ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ιωνικός Affidea (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης) […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (11-12/11)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική) Φοίβος Συκεών- Φαίακας Κέρκυρας V-hotels 30-22 HC Σαλαμίνας- ΕΣΝ Βριλησσίων 19-30 ΧΑΝΘ- Αρχέλαος Κατερίνης 35-18 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Αθηναϊκός 34-28 ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΕ […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (11-12/11/2023)

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 Handball Premier (7η αγωνιστική) ΔΓ Βύρωνα 16:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής) Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου) ΔΑΚ Έδεσσας 17:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μιχαηλίδης) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΠΑΟΚ (Τόλιος- Α. Γερουλάνος, Μίγκας) ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (4-5/11)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Ακαδημία Πάτρας 31-20 Φέρωνας Markakis Homme- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 35-15 Εκμάθηση- Αρχέλαος Κατερίνης 39-24 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών 25-30 ΑΕ Χαλανδρίου- Λεωνίδας […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (4-5/11/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική) Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ακαδημία Πάτρας (Φωτακίδης- Ψύλλος) Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Markakis Homme- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Γκόγκας- Σαχίνογλου) Συκεών 18:00, Εκμάθηση- Αρχέλαος Κατερίνης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης) Αξιούπολης 19:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μπουγιάκας) Καματερού 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Γερουλάνος- Γερουλάνος) Χαλκίδης 20:00, Άρης Νικαίας- Ποσειδών […]

Η επίσημη θέση του Φιλίππου Βέροιας για την αποβολή από το πρωτάθλημα

Ο Φίλιππος Βέροιας αποβάλλεται από την Α2 Εθνική μετά την αδυναμία του να κατέβει και στον δεύτερο αγώνα της σεζόν, με τον Αλέξανδρο Αξιούπολης.  Συμπλήρωσε δύο μηδενισμούς στις ισάριθμες πρώτες αγωνιστικές και δεν μπορεί πλέον να έχει παρουσία στο πρωτάθλημα. Η Διοικούσα Επιτροπή του τμήματος χάντμπολ του Φίλιππου Βέροιας, μετά τις τελευταίες εξελίξεις, σε ανακοίνωση […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (28-30/10)

Τα πρωταθλήματα Α2 Γυναικών και Β΄Εθνικής κάνουν πρεμιέρα το προσεχές Σαββατόκυριακο ενώ συνεχίζεται κανονικά και η Α2 Ανδρών. Μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερώνεστε για τα αποτελέσματα: Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική) Αρχέλαος Κατερίνης- Φαίακας Κέρκυρας 29-23 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Πανσερραϊκός 32-30 HC Σαλαμίνα- Χαλάνδρι 38-22 Φοίβος Συκεών- Φέρωνας Βέροιας Markakis Home 29-16 […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (28-29/10/2023)

Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 Handball Premier (6η αγωνιστική) ΔΑΚ Κιλκίς 17:30, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΕΚ (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Μπουγιάκας) Κραχτίδης 18:00, Βianco Monte Δράμα- Ζαφειράκης Νάουσας (Γράψας- Κυριακού, Δελόγλου) Ηλιούπολης 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Πανελλήνιος ΓΣ (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μίγκας) Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική) ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Φαίακας Κέρκυρας (Αγγελίδης- Βιολιτζής) Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Πανσερραϊκός […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας στην Α2 Ανδρών (21-22/10)

Το πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Ανδρών κάνει πρεμιέρα αυτό το Σαββατοκύριακο (21-22/10) και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερώνεστε για τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων: Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική) Κύκλωπες Αλεξ/πολης- ΧΑΝΘ 20-35 Αθηναϊκός- ΕΣΝ Βριλησσίων 26-29 Φαίακας Κέρκυρας- Εκμάθηση 19-32 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Αρχέλαος Κατερίνης 31-17 ΓΣ Παπασιδέρης- Ποσειδών Λουτρακίου 24-30 Άρης […]