Connect with us

Α2 Γυναικών

Η κλήρωση της Α2 Γυναικών

Οι όμιλοι και οι αγωνιστικές

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα Γραφεία της ΟΧΕ η κλήρωση για την κατηγορία Α2 γυναικών. Σε αυτήν θα συμμετάσχουν συνολικά 19 ομάδες.

Αυτές χωρίστηκαν σε δύο ομίλους με 9 και 10 ομάδες αντίστοιχα. Οι δύο όμιλοι αποτελούνται από 2 γύρους. Επίσης, σύμφωνα με πληροφορίες του e-handball.gr, από το πρωτάθλημα της Α2 γυναικών θα αποχωρήσουν οι Κύκλωπες Αλεξ/πολης. Η έναρξη του πρωταθλήματος ορίζεται στις 16-17/11.

Αναλυτικά οι όμιλοι και οι αγωνιστικές:

1ος όμιλος                                                                           

ΓΑΣ Καματερού

ΑΣΒ Αθηναϊκός

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

ΑΣ Ηλιούπολη 2006

Πανιώνιος ΓΣΣ

ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

Πολυνίκης Ναυπλίου

Ωρίωνας Χανίων

Χανιά ΕΑΧ

ΑΟ Μυτιλήνης

2ος όμιλος

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

Φιλώτας Φλώρινας

ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

ΑΟΑ Καστοριάς

Πρόγραμμα 1ου ομίλου:

1η – 10η αγωνιστική 

ΓΑΣ Καματερού -ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

ΑΣΒ Αθηναϊκός – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

Πανιώνιος ΓΣΣ – Χανιά ΕΑΧ

ΑΣ Ηλιούπολη 2006- ΑΟ Μυτιλήνης

Ωρίωνας Χανίων – Πολυνίκης Ναυπλίου

2η – 11η αγωνιστική 

Ωρίωνας Χανίων – ΓΑΣ Καματερού

ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου – ΑΣΒ Αθηναϊκός

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος – Πανιώνιος ΓΣΣ

Χανιά ΕΑΧ – ΑΣ Ηλιούπολη 2006

Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΟ Μυτιλήνης

3η – 12η αγωνιστική

ΑΣΒ Αθηναϊκός – Ωρίωνας Χανίων

Πανιώνιος ΓΣΣ  – ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

ΑΣ Ηλιούπολη 2006 – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

ΑΟ Μυτιλήνης – Χανιά ΕΑΧ

ΓΑΣ Καματερού – Πολυνίκης Ναυπλίου

4η – 13η αγωνιστική

Ωρίωνας Χανίων – Πανιώνιος ΓΣΣ

ΓΑΣ Καματερού – ΑΣΒ Αθηναϊκός

ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου – ΑΣ Ηλιούπολη 2006

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος – ΑΟ Μυτιλήνης

Πολυνίκης Ναυπλίου – Χανιά ΕΑΧ

5η – 14η αγωνιστική

ΑΣ Ηλιούπολη 2006 – Ωρίωνας Χανίων

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΓΑΣ Καματερού

ΑΟ Μυτιλήνης – ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

Χανιά ΕΣΧ – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

ΑΣβ Αθηναϊκός – Πολυνίκης Ναυπλίου

6η – 15η αγωνιστική

Ωρίωνας Χανίων – ΑΟ Μυτιλήνης

ΓΑΣ Καματερού – ΑΣ Ηλιούπολη 2006

ΑΣΒ Αθηναϊκός – Πανιώνιος ΓΣΣ

ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου – Χανιά ΕΑΧ

Πολυνίκης Ναυπλίου – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

7η – 16η αγωνιστική

Χανιά ΕΑΧ – Ωρίωνας Χανίων

ΑΟ Μυτιλήνης – ΓΑΣ Καματερού

ΑΣ Ηλιούπολη 2006 ΑΣΒ Αθηναϊκός

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος – ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

Πανιώνιος ΓΣΣ – Πολυνίκης Ναυπλίου

8η – 17η αγωνιστική

Ωρίωνας Χανίων – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

ΓΑΣ Καματερού – Χανιά ΕΑΧ

ΑΣΒ Αθηναϊκός ΑΟ Μυτιλήνης

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΑΟ Ηλιούπολη 2006

Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου

9η – 18η αγωνιστική

ΑΛΚ Σεριφάτο Αιγίου – Ωρίωνας Χανίων

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος – ΓΑΣ Καματερού

Χανιά ΕΑΧ – ΑΣΒ Αθηναϊκός

ΑΟ Μυτιλήνης – Πανιώνιος ΓΣΣ

ΑΣ Ηλιούπολη 2006 – Πολυνίκης Ναυπλίου

Πρόγραμμα 2ου ομίλου

1η – 10η αγωνιστική

ΑΟΑ Καστορίας – ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου – Φιλώτας Φλώρινας

ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

Ρεπό: ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

2η – 11η αγωνιστική

ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΟΑ Καστορίας

ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας – ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

Φιλώτας Φλώρινας – ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

Ρεπό ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

3η – 12η αγωνιστική

ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου – ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης – ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης – Φιλώτας Φλώρινας

ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

Ρεπό: ΑΟΑ Καστοριάς

4η – 13η αγωνιστική

ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

ΑΟΑ Καστοριάς – ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας – ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

Φιλώτας Φλώρινας – ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

Ρεπό: ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

5η – 14η αγωνιστική

ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης – ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης – ΑΟΑ Καστοριάς

ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – Φιλώτας Φλώρινας

Ρεπό: ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

6η – 15η αγωνιστική

ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

ΑΟΑ Καστοριάς – ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου – ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

Ρεπό: Φιλώτας Φλώρινας

7η – 16η αγωνιστική

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΑΟΑ Καστοριάς

ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

Φιλώτας Φλώρινας – ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

Ρεπό: ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

8η – 17η αγωνιστική

ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – Φιλώτας Φλώρινας

ΑΟΑ Καστοριάς – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου – ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης

ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης – ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

Ρεπό: ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας

9η – 18η αγωνιστική

ΑΟ Φαίαξ Κέρκυρας – ΦΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

Φιλώτας Φλώρινας – ΑΟΑ Καστοριάς

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΑΠΣ Ελπίδες Αμυνταίου

ΑΣ Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΓΑΑΣ Ορφέας Κατερίνης

Ρεπό: ΑΕΣ Απόλλων Σταυρούπολης

 

 

More in Α2 Γυναικών