Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (1-2/2/2020)

Ορισμοί για Handball Premier (14η αγωνιστική), A1 Γυναικών (11η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (7η και 9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η, 8η, 9η και 10η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 1η Φεβρουαρίου 2020
Handball Premier (14η αγωνιστική)

Δαϊς 14:00, Δούκας- Πυλαία
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

Κραχτίδης 18:00, Δράμα- Ολυμπιακός
(Μπέτμαν- Ουζούνης, Κατσίκης)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός- Φίλιππος
(Χαρίτσος- Μερτινιάν, Παρτεμιάν)

Ιωνικού 18:00, Ιωνικός ΝΦ – ΠΑΟΚ
(Συρεπίσιος – Μερτινιάν, Ανταλής)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ – Άρης Νίκαιας
(Χαραλαμπίδης – Ζήσης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Ιλισίων 15.30, Ηλυσιακός ΑΟ – Πανελλήνιος ΓΣ

(Λεφάκης-Μπράμου)

ΔΑΚ Αμυνταίου 17.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Κύκλωπες Αλεξ/πολης

(Καζαντζίδης-Μπουγιάκας)

ΔΑΚ Κατερίνης 18.00, Αρχέλαος Κατερίνης – Φοίβος Eurolamp

(Πατιός-Νικολαΐδης)

ΔΓ Βύρωνα 18.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Ο.Φ.Νέας Ιωνίας

(Φωτακίδης-Γιαβρούτας)

 

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – Προσοτσάνη

(Παρασεκυούδης-Αγγελίδης)

Κορωπίου 19.15, ΓΣ Παπασιδέρης – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Λεφάκης-Μπράμου)

ΑΠΚ Κραχτίδη Δ. 20.00, ΓΕ Δράμας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός

(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 19.00, Ωρίωνας Χανίων – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Πρεβενά-Βελάνη)

 

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 18.00, Αρίων Πτολεμαΐδας – Φιλώτας ΠΑΣ

(Πήτας-Τοκατλίδης)

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, Πανόραμα – ΠΑΟΚ
(Γράψας – Κυριακού, Μεϊμαρίδης)

Νικαίας 18:00, ΑΟ ΑΟΔ – Πυλαία
(Παπαματθαίου – Χριστίδη, Αντωνόπουλος)

Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017 – Αναγέννηση Άρτας
(Δελόγλου – Θεοδοσίου, Ζέρβας)

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
Handball Premier (14η αγωνιστική)

Νέα Κίος 13:00, Διομήδης Άργους – Φαίακας Κέρκυρας
(Βήτας – Σκλαβενίτης, Νικολίτσας)

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 12:00, ΑΟ Προσοτσάνης – Νέα Ιωνία
(Χαρίστος – Θεοδοσίου, Σαμαράς)

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

ΔΓ Βριλησσίων 17.20, ΕΣΝ Βριλησσίων – {Ποσειδών Λουτρακίου)

(Τσάκωνας-Φωτακίδης)

ΑΚ ΧΑΝΘ Ήρων 19.30, ΧΑΝΘ – Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Γράψας-Κυριακού)

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 16.00, Άρτα Handball 2015 – Αγριά Βόλου

(Πατιός-Τοκατλίδης)

Καστοριάς 18.00, ΑΟΑ Καστοριάς – ΑΟ Κοζάνης

(Πήτας-Τέμης)

 

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΚΓ Μετς 14.30, Πήγασος Κυψέλης – ΠΟΚ Έσπερος

(Καρυδάκης-Τόλιος)

ΔΑΚ Λαμίας 15.00, Ιωνικός Ν.Μαγνησίας Λαμίας – Σεριφάτο Αιγίου

(Λεφάκης-Μπράμου)

ΔΑΚ Κιλκίς 17.00, Πόντιοι Κιλκίς – Άρης Θεσ/νίκης

(Παπαδόπουλος-Παπούλιας)

ΔΑΚ Νυαπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΟ Πολιτείας

(Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)

ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μεκαδών Θεσ/νίκης – Απόλλων

(Σαχινόλγου-Παπαδόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)

Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Εθνικός Κοζάνης

(Πήτας-Τέμης)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 15.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΣ Ηλιούπολης 2006

(Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – ΓΑΣ Καματερού

(Καρυδάκης-Δρακόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 18.00, Χανιά ΕΑΧ – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Πρεβενά-Σαματά)

More in Διαιτησία