Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές 15-16/02/2020

Handball Premier (16η αγνωιστική), Α2 Ανδρών 13η αγωνιστική), Β΄Ανδρών (1η, 8η και 11η αγωνιστική), Α1 Γυναικών 12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Πρόγραμμα και Διαιτητές 15-16/02/2020

Handball Premier (16η αγνωιστική), Α2 Ανδρών 13η αγωνιστική), Β΄Ανδρών (1η, 8η και 11η αγωνιστική), Α1 Γυναικών 12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Σάββατο 15/02/2020

Handball Premier (16η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17.00, ΑΣΕ Δούκα – Φαίακας Κέρκυρας

(Συρεπίσιος-Μερτινιάν, Μίγκας)

ΑΠΚ Κραχτίδη 18.00, Bianco Monte Δράμα – ΠΑΟΚ

(Χαρίτσος-Τόλιος, Παρτεμιάν)

Φιλίππειο ΔΓ 18.00, Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Πατιός-Τσιάνας, Σίσκου)

Ιωνικού 20.00, Ιωνικός Ν.Φ. – Άρης Νίκαιας

(Τζαφερόπουλος-Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

 

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΕΚΓ Μίκρας 15.00, ΠΑΟΚ Mateco – Προσοτσάνη

(Θεοδοσίου-Τορνικίδης, Σαμαράς)

Γιαννιτσών ΔΚΓ 18.00, Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βέροια 2017

(Δελόγλου-Βαγγελτζίκης, Κατσίκης)

ΔΑΚ Άρτας 18.00, Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος – Πανόραμα HONDA

(Τέμης-Πήτας, Αγγελίδης)

Νέας Ιωνίας 18.00, Ο.Φ.Ν.Ιωνίας – ΑΟΑΟΔΚ VTECH

(Παπαματθαίου-Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Ιλισίων 17.00, Ηλυσιακός ΑΟ – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)

Πάτρας ΚΓ 17.30, Ακαδημία Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου

(Αβράμης-Χρόνης)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Παπαδόπουλος-Μπαλάκος)

ΔΑΣ Κατερίνης 18.00, Αρχέλαος Κατερίνης – ΧΑΝΘ

(Γράψας-Κυριακού)

ΔΑΚ Κιλκίς 18.00, ΓΑΣ Κιλκίς – Κύκλωπες Αλεξ/πολης

(Θεοδοσίου-Μπουγιάκας)

ΚΓ Πανελληνίου 19.00, Πανιώνιος ΓΣΣ – Πανελλήνιος ΓΣ

(Βήτας-Σκλαβενίτης)

 

Β Ανδρών (8η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00, ΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟΑ Καστοριάς

(Λινάρδος-Λάσκαρης)

Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, ΑΟ Κοζάνης – Άρτα Handball 2015

(Νικολαΐδης-Τοκατλίδης)

 

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά

(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – ΜΓΣ Πανσερραϊκός

(Ουζούνης-Παρασκευούδης)

ΑΠΚ Κραχτίδη 20.00, ΓΕ Δράμας – Πόντιοι Κιλκίς

(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

Κορωπίου 20.00, ΓΣ Παπασιδέρης – ΠΟΚ Έσπερος

(Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 15.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Χανιά ΕΑΧ

(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

 

Κυριακή 16/02/2020

Handball Premier (16η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 13.00, Αερωπός ManDynamic – Oλυμπιακός/Όμιλος Ξυνή

(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Κατσίκης)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΓ Βριλησσίων 17.20, ΕΣΝ Βριλησσίων – Ο.Φ.Ν.Ιωνίας

(Ζήσης-Καρυδάκης)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 11.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά

(Λεφάκης-Χρυσικόπουλος)

 

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)

Βόλου 15.00, Αγριά Βόλου Κένταυρος – Κερκυραϊκός

(Παλαμιώτης-Βελάνη)

 

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 15.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Προσοτσάνη

(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)

ΔΚΓ Αιγίου 15.30, Σεριφάτο Αιγίου – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Αβράμης-Χρόνης)

Πολιτείας 15.30, ΑΟ Πολιτείας – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Ψύλλος-Γερουλάνος)

ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Άρης Θεσ/νίκης

(Μπαλάκος-Σαχίνολγου)

More in Διαιτησία