Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (23-28/11/2019)

Handball Premier (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

(Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)

 

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)

Πανελληνίου 15:00, Πανιώνιος- ΟΦΝ Ιωνίας

(Φωτακίδης- Λεφάκης)

 

Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- ΗC Σαλαμίνα

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

 

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΧΑΝΘ

(Τέμης- Πήτας)

 

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φοίβος Συκεών

(Τζαφερόπουλος- Τόλιος)

 

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Κύκλωπες Αλεξ/πολης

(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Σερρών 15:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας

(Κυριακού- Μπαλάκος)

 

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- ΑΟ Πολιτείας

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)

 

Προσοτσάνης 18:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης

(Πρεβενά- Βελάνη)

 

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- ΑΟΑ Καστοριάς

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)

 

ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- ΓΑΣ Καματερού

(Πρεβενά- Βελάνη)

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (8η αγωνιστική)

Δαϊς 13:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους –ΕΡΤSPORTS-

(Tσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)

 

Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μιχαηλίδης)

 

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)

Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Πανελλήνιος

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

 

Βριλησσίων 17:20, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός

(Αβράμης- Χρόνης)

 

B’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Μετς 14:30 Πήγασος Κυψέλης- Δόξα Βύρωνα

(Χαραλαμπίδης- Μπράμου)

 

Αιγίου 15:30, Σεριφάτο Αιγίου- Έσπερος

(Φωτακίδης- Ψύλλος)

 

ΔΑΚ Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης- Λεωνίδας

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

 

Λαμίας 18:00, Ιωνικός ΝΜ- ΓΣ Παπασιδέρης

(Λεφάκης- Καρυδάκης)

 

Σταυρούπολης 21:00, Απόλλων- Μακεδών

(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ελπίδες Αμυνταίου

(Λινάρδος- Σερασίδης)

 

Βύρωνα 17:00, Δόξα Βύρωνα- Πανιώνιος

(Μπράμου- Ζήσης)

 

Αιγίου 17:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός

(Φωτακίδης- Ψύλλος)

 

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων

(Τέμης- Πήτας)

 

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 14:00, Ωρίωνας- ΑΣ Ηλιούπολης

(Πρεβενά- Σαματά)

 

Α2 Γυναικών (17η αγωνιστική)

Κλαδισού 16:30, ΕΑΧ Χανιά- ΓΑΣ Καματερού

(Πρεβενά- Μπαγάκη)

 

Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (8η αγωνιστική)

Κραχτίδης 16:30, Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ

(Τζαφερόπουλος- Ουζούνης, Χατζηγεωργίου)

 

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Aερωπός Man Dynamic- Ιωνικός ΝΦ

(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

 

Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (8η αγωνιστική)

Ρέντη 20:00, Ολυμπιακός/ Όμιλος Ξυνή- Φαίακας Κέρκυρας

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Handball Premier

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών

More in Διαιτησία