Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (30/11-1/12)

Κύπελλο Ανδρών (-16-), Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019

Κύπελλο Ανδρών (φάση των «16»)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynanic

(Τζαφερόπουλος- Μπουγιάκας, Ζέρβας)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΠΑΟΚ

(Τόλιος- Φωτακίδης, Μίγκας)

Ν. Γραμματικός 18:00, HC Σαλαμίνα- Διομήδης Άργους

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Ανταλής)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Γιαννιτσών 18:00, Μ. Αλέξανδρος- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Νάσκος- Χαρίτσος)

Νίκαιας 18:00, ΑΟΑΟΔΚ Vtech- Πανόραμα Honda

(Μπράμου- Χαραλαμπίδης, Αντωνόπουλος)

Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΣ Κερκυραϊκός

(Τέμης- Πήτας)

ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

 

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 16:15, Δόξα Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου

(Τόλιος- Φωτακίδης)

Αμοιρίδης 19:00, Ασπίδα Ξάνθης- Απόλλων

(Ουζούνης- Αγγελίδης)

Κορωπίου 19:30, ΓΣ Παπασιδέρης- Πήγασος Κυψέλης

(Μερτινιάν- Ψύλλος)

 

A2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αρίων Πτολεμαϊδας

(Καζαντζίδης- Σερασίδης)

Σαλαμίνας 20:30, Πανιώνιος- Σεριφάτο Αιγίου

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Φιλώτας

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

Κυριακή 1η Δεκεμβρίου 2019

Κύπελλο Ανδρών (φάση των «16»)

Ιωνικού 12:15, Ιωνικός ΝΦ- ΑΕΚ  -EΡΤSPORTS-

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

Ρέντη 16:00, Ολυμπιακός/ Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας

(Τσάκωνας- Ψύλλος, Μίγκας)

ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- ΑΣΕ Δούκα

(Τζαφερόπουλος- Γράψας)

Βριλησσίων 17:20, ΕΣΝ Βριλησσίων- Φαίακας Κέρκυρας

(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)

 

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 16:30, ΑΟ Προσοτσάνης- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Βόλου 15:00, Αγριά Βόλου- Κένταυρος

(Παλαμιώτης- Βελάνη)

 

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 13:00, Ιδομενέας Γαλατά- Λεωνίδας

(Πρεβενά- Σαματά)

Κραχτίδης 17:00, ΓΕ Δράμας- Άρης Θ.

(Νάσκος- Κυριακού)

ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΟ Προσοτσάνης

(Χαρίτσος- Μπαλάκος)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)

Σπίτι του Χάντμπολ 19:00, Μακεδών Θεσ/νικης- Πανσερραϊκός

(Βαγγελτζίκης- Παπαδόπουλος)

Καλλιθέας 19:30, Έσπερος- Ιωνικός ΝΜ

(Φωτακίδης- Λεφάκης)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης- Δόξα Βύρωνα

(Μπράμου- Φωτακίδης)

Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Πολυνίκης

(Φωκίτης- Τόλιος)

 

 

 

More in Διαιτησία