(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (14-25/2)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική) Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φαίακας V-Ηotels 41-26 ΧΑΝΘ- Φέρωνας Markakis 28-23 HC Σαλαμίνα- Ακαδημία Πάτρας 24-19 Φοίβος Συκεών- Εκμάθηση 29-23 Άρης Νικαίας- ΑΕ Χαλανδρίου 17-18 […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (17-18/2)

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική) Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- HC Σαλαμίνα 21-21 Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 25-23 Φαίακας V-Hotels- Φοίβος Συκεών 15-25 Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου 21-27 Αρχέλαος Κατερίνης- ΧΑΝΘ 26-31 Φέρωνας Markakis Homme- Πανσερραϊκός 32-18 ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- ΓΣ Παπασιδέρης –κεκλεισμένων των θυρών- (Μπράμου- Βαγγελτζίκης) Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική) Κιλκίς […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-21/2/2024)

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (15η αγωνιστική) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Γερουλάνος- Γερουλάνος, Μίγκας) ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- ΠΑΟΚ –κεκλεισμένων των θυρών- (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος) Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα (Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Αγγελίδης) Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Bianco Monte Δράμα (Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Διομήδης Άργους (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική) Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φέρωνας Markakis Homme 29-32 Ακαδημία Πάτρας- ΕΣΝ Βριλησσίων 23-34 ΧΑΝΘ- Πανσερραϊκός 32-19 Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Εκμάθηση HC Σαλαμίνα- Αθηναϊκός 28-28 […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (10-11/2/2024)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (14η αγωνιστική) Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- ΓΑΣ Κιλκίς (Κυριακού- Γράψας, Δελόγλου) Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους-Ζαφειράκης Νάουσας (Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος) Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Πανελλήνιος ΓΣ (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης) Βύρωνα 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Bianco Monte Δράμα (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Τσάκωνας) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (3-4/2)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου 31-20 Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels- Aρχέλαος Κατερίνης 18-17 Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας 37-27 Εκμαθηση- ΧΑΝΘ 22-20 Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών 25-26 Άρης Νικαίας- ΓΣ Παπασιδέρης 28-25 Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική) Δίας Ασπροπύργου- Ηλυσιακός 17-28 Δόξα Βύρωνα- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων 24-25 Δία Μοσχάτου- Ολυμπιακός Κερατσινίου […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (3-4/2/2023)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (13η αγωνιστική) ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος) ΑΠΚ Κραχτίδη 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης) ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (27-28/1)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός 42-25 Ακαδημία Πάτρας- ΑΕ Χαλανδρίου 26-27 Εκμάθηση- Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels 37-21 ΧΑΝΘ- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 38-24 Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης 29-25 […]

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (27-28/1)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 Handball Premier (12η αγωνιστική) Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΚ (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης) ΟΑΚΑ 17:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κατσίκης) Ηλιούπολης 17:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα (Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- Ιωνικός Affidea (Γερουλάνος- Γερουλάνος, Τσάκωνας) Νέα Κίος 17:00, Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Κιλκίς (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (20-21/1/2024)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική) Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης (Τόλιος- Φωκίτης) Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική) Αμυνταίου 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΕΠ Πανόραμα (Πατιός- Πήτας) Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος) Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού (Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης) Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική) Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Ολυμπιακός […]