Αποτελέσματα Α2- Β’ Εθνικής (27-28/4/2024)

Σάββατο 27 Απριλίου 2024 Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 3η αγωνιστική) Φοίβος Συκεών- Φέρωνας Markakis Homme 43-24 (Με 2-1 νίκες ο Φοίβος στον τελικό των πλέι οφ ανόδου) ΧΑΝΘ- Εκμάθηση 35-21 (Με 2-1 νίκες η ΧΑΝΘ στον τελικό των πλέι οφ ανόδου)   Β’ Ανδρών (20η αγωνιστική) Ιλισίων 17:00, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- Ηλυσιακός (Δρακόπουλος- Σκαπέρας) Δόξα […]

Βριλήσσια και Σαλαμίνα με 2-0 νίκες προκρίνονται στον τελικό των πλέι οφ ανόδου

Σάββατο 20 Απριλίου 2024 Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 2η αγωνιστική) Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών 22-26 Εκμάθηση- ΧΑΝΘ 27-26 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΕΣΝ Βριλησσίων 24-35 ΑΕ Χαλανδρίου- HC Σαλαμίνα 28-29 *ΕΣΝ Βριλησσίων και HC Σαλαμίνα με 2-0 νίκες προκρίνονται στον τελικό των πλέι οφ ανόδου *Στον Βορρά η σειρά και στα δύο παιχνίδια είναι 1-1 […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας 26-24 Αρχέλαος Κατερίνης- Πανσερραϊκός 29-24 Αθηναϊκός- ΑΕ Χαλανδρίου 24-29 Φαίακας V-Hotels- Αλέξανδρος Αξιούπολης 28-28 Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νικαίας 20-30 Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ 26-27 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ποσειδών Λουτρακίου 26-20 Εκμάθηση- Φέρωνας Markakis Homme 30-28 Β’ Ανδρών (16η αγωνιστική) Ιδομενέας Γαλατά- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (17-18/2)

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική) Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- HC Σαλαμίνα 21-21 Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 25-23 Φαίακας V-Hotels- Φοίβος Συκεών 15-25 Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου 21-27 Αρχέλαος Κατερίνης- ΧΑΝΘ 26-31 Φέρωνας Markakis Homme- Πανσερραϊκός 32-18 ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- ΓΣ Παπασιδέρης –κεκλεισμένων των θυρών- (Μπράμου- Βαγγελτζίκης) Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική) Κιλκίς […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (10-11/2/2024)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (14η αγωνιστική) Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- ΓΑΣ Κιλκίς (Κυριακού- Γράψας, Δελόγλου) Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους-Ζαφειράκης Νάουσας (Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος) Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Πανελλήνιος ΓΣ (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης) Βύρωνα 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Bianco Monte Δράμα (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Τσάκωνας) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (3-4/2/2023)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (13η αγωνιστική) ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος) ΑΠΚ Κραχτίδη 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης) ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (16-20/12/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 Handball Premier (3η αγωνιστική- εξ’ αναβολής) Άνω Λιοσίων 20:00, ΑΕΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μίγκας- Μεϊμαρίδης) Α2 Ανδρών Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕ Χαλανδρίου (Γερουλάνος- Λεφάκης, Αντωνόπουλος) Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- ΟΦΝ Ιωνίας (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής) Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Φέρωνας Markakis Homme (Πατιός- Πήτας) Κέρκυρας 18:00, Φαίακας V-Hotels – […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (11-12/11)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική) Φοίβος Συκεών- Φαίακας Κέρκυρας V-hotels 30-22 HC Σαλαμίνας- ΕΣΝ Βριλησσίων 19-30 ΧΑΝΘ- Αρχέλαος Κατερίνης 35-18 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Αθηναϊκός 34-28 ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΕ […]

Ο ΑΣΟΔ Ασπροπύργου στη Β’ Εθνική

Με βήματα σταθερά και με μοναδικό στόχο να αναπτύξει και να μεγαλώσει το σύλλογο, η διοίκηση του ΑΣΟΔ Ασπροπύργου, προχώρησε στην απόφαση να δηλώσει συμμετοχή στο νέο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024. Η απόφαση είχε ληφθεί εδώ και αρκετούς μήνες, όμως πλέον τώρα ήρθε η ώρα να πάρει και […]

Ορισμοί Αγώνων (6-7/5/2023)

Σάββατο 6 Μαΐου 2023 Β’ Ανδρών Μοσχάτου 19:00, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- Έσπερος Καλλιθέας (Σκλαβενίτης- Βέλιας) Μπαράζ Κορασίδων Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Δράμα 1986 (Γκόγκας- Σαχίνογλου) Κυριακή 7 Μαΐου 2023 Β’ Ανδρών ΔΑΚ Λαμίας 16:30, Αμφικτύονες Λαμίας- Κένταυρος Αγριά Βόλου (Παλαμιώτης- Καποτάς) Πολιτείας 17:00, ΑΟ Πολιτείας- Ασπίδα Αγίων Αναργύρων (Βήτας- Τσιβγούλης) Μπαράζ Παίδων ΔΑΚ […]