(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική) Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φέρωνας Markakis Homme 29-32 Ακαδημία Πάτρας- ΕΣΝ Βριλησσίων 23-34 ΧΑΝΘ- Πανσερραϊκός 32-19 Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Εκμάθηση HC Σαλαμίνα- Αθηναϊκός 28-28 […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (3-4/2)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου 31-20 Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels- Aρχέλαος Κατερίνης 18-17 Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας 37-27 Εκμαθηση- ΧΑΝΘ 22-20 Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών 25-26 Άρης Νικαίας- ΓΣ Παπασιδέρης 28-25 Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική) Δίας Ασπροπύργου- Ηλυσιακός 17-28 Δόξα Βύρωνα- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων 24-25 Δία Μοσχάτου- Ολυμπιακός Κερατσινίου […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (27-28/1)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός 42-25 Ακαδημία Πάτρας- ΑΕ Χαλανδρίου 26-27 Εκμάθηση- Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels 37-21 ΧΑΝΘ- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 38-24 Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης 29-25 […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (20-21/1/2024)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική) Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης (Τόλιος- Φωκίτης) Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική) Αμυνταίου 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΕΠ Πανόραμα (Πατιός- Πήτας) Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος) Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού (Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης) Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική) Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Ολυμπιακός […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (09-10/12)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Α2 Ανδρών Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φαίακας V-Hotels 30-21 ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών 25-26 ΑΕ Χαλανδρίου- Αθηναϊκός 25-29 Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας 39-23 Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-25 ΓΣ Παπασιδέρης- HC Σαλαμίνα 25-43 […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (02-03/12)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023 Α2 Γυναικών Ορφέας Σουρωτής- Ορφέας Κατερίνης 29-17 Σάββατο 02 Δεκεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών ΕΣΝ Βριλησσίων- Άρης Νικαίας 32-25 Φαίακας Κέρκυρας- Φέρωνας Βέροιας 21-19 Αρχέλαος Κατερίνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (1-6/12/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023 Α2 Γυναικών Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- Ορφέας Κατερίνης (Βαγγελτζίκης- Κολυβέρη) Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 Handball Premier (10η αγωνιστική) ΟΑΚΑ 15:30, ΑΕΚ- Πανελλήνιος ΓΣ –κεκλεισμένων των θυρών- (Γερουλάνος- Λεφάκης, Μίγκας) Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης) Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Κατσίκης) Νάουσας 18:00, […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (25-26/11)

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών Πανσερραϊκός- Φαίακας V-Hotels 22-28 Φέρωνας Markakis Homme- Αλέξανδρος Αξιούπολης 28-27 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Εκμάθηση 27-39 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας 27-26 Ποσειδών Λουτρακίου- ΗC Σαλαμίνα 22-26 Φοίβος Συκεών- Αρχέλαος Κατερίνης 24-18 ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων 24-42 Άρης Νικαίας- Αθηναϊκός 28-27 Β’ Ανδρών Ολύμπιος Δίας- Πήγασος Κυψέλης 12-32 ΑΟ Κοζάνης- Πόντιοι […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (25-29/11/2023)

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 Handball Premier (9η αγωνιστική) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΓΑΣ Κιλκίς (Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας) Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Bianco Monte Δράμα (Πατιός- Πήτας, Αγγελίδης) Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΣΕ Δούκα (Τσιάνας- Τόλιος, Κατσίκης) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης- Μιχαηλίδης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- AEK (Φωκίτης- Γιακαλής, Ανταλής) […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (18-19/11)

μπαλα

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 38-25 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πανσερραϊκός 24-20 Αθηναϊκός- ΓΣ Παπασιδέρης 39-30 Φαίακας V-Hotels- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 32-30 Εκμάθηση- Φοίβος Συκεών 24-27 Ακαδημία Πάτρας- HC Σαλαμίνα 27-29 Β’ Ανδρών Ιδομενέας Γαλατά- Ολυμπιακός Κερατσινίου 25-25 Πόντιοι Κιλκίς- Κένταυρος Αγριά Βόλου 20-32 Αμύντας Αμυνταίου- Αναγέννηση Άρτας 10-0 α.α. Έσπερος Καλλιθέας- […]