Βριλήσσια και Σαλαμίνα με 2-0 νίκες προκρίνονται στον τελικό των πλέι οφ ανόδου

Σάββατο 20 Απριλίου 2024 Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 2η αγωνιστική) Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών 22-26 Εκμάθηση- ΧΑΝΘ 27-26 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΕΣΝ Βριλησσίων 24-35 ΑΕ Χαλανδρίου- HC Σαλαμίνα 28-29 *ΕΣΝ Βριλησσίων και HC Σαλαμίνα με 2-0 νίκες προκρίνονται στον τελικό των πλέι οφ ανόδου *Στον Βορρά η σειρά και στα δύο παιχνίδια είναι 1-1 […]

Πρόγραμμα (20-24/4/2024)

Σάββατο 20 Απριλίου 2024 Handball Premier (πλέι οφ- 1η αγωνιστική) Καματερού 16:00, ΑΕΚ- ΠΑΟΚ Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 2η αγωνιστική) Φιλίππειο 17:00, Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών Συκεών 18:00, Εκμάθηση- ΧΑΝΘ Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΕΣΝ Βριλησσίων ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- HC Σαλαμίνα Β’ Ανδρών (19η αγωνιστική) Κέρκυρας 20:00, Κερκυραϊκός- Πόντιοι Κιλκίς Α1 Γυναικών […]

Αποτελέσματα Α2- Β’ Εθνικής (13-14/4/2024)

Σάββατο 13 Απριλίου 2024 Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 1η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 28-24 HC Σαλαμίνα- ΑΕ Χαλανδρίου 29-22 Φοίβος Συκεών- Φέρωνας Markakis Homme 26-27 (πέναλτι) ΧΑΝΘ- Εκμάθηση 31-29 Β’ Ανδρών (19η αγωνιστική) Ιδομενέας Γαλατά- ΑΟ Πολιτείας 23-27 ΑΟ Κοζάνης- ΓΕ Δράμας 34-28 Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΓΑΣ Καματερού 26-26 Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Πήγασος Κυψέλης […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (5-7/4/2024)

Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική) ΔΑΚ Συκεών 21:00, Πανελλήνιος Νεάπολης- ΓΣ Δράμα (Γκόγκας- Βαγγελτζίκης) Σάββατο 6 Απριλίου 2024 Β’ Ανδρών (18η αγωνιστική) Καστοριάς 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης (Τομίδης- Παρούσης) Αμυνταίου 18:00, Αμύντας Αμυνταίου- ΑΕΠ Πανόραμα (Λινάρδος- Νικολαϊδης) Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική) Πάτρας 16:00, Ακαδημία Πάτρας- ΑΣ Άνοιξης Διονύσου (Δρακόπουλος- Κολυβέρη) Καματερού […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας 26-24 Αρχέλαος Κατερίνης- Πανσερραϊκός 29-24 Αθηναϊκός- ΑΕ Χαλανδρίου 24-29 Φαίακας V-Hotels- Αλέξανδρος Αξιούπολης 28-28 Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νικαίας 20-30 Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ 26-27 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ποσειδών Λουτρακίου 26-20 Εκμάθηση- Φέρωνας Markakis Homme 30-28 Β’ Ανδρών (16η αγωνιστική) Ιδομενέας Γαλατά- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (23-24/3/2024)

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 Handball Premier (19η αγωνιστική) ΔΑΚ Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΚ (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σίσκου) ΚΓ Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- Bianco Monte Δράμα (Τόλιος- Φωκίτης, Μίγκας) ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΠΑΟΚ (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Δελόγλου) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- ΓΑΣ Κιλκίς (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας) Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα (Ζήσης- […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (2-3/3)

Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 Handball Premier (17η αγωνιστική) ΔΑΚ Έδεσσας 16:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Διομήδης Άργους (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κατσίκης) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- Ολυμπιακός ΣΠΦ/Όμιλος Ξυνή (Λεφάκης- Χρόνης, Μίγκας) ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Bianco Monte Δράμα (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- ΠΑΟΚ (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος) Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική) ΔΓ Βριλησσίων 15:00, […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (14-25/2)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική) Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φαίακας V-Ηotels 41-26 ΧΑΝΘ- Φέρωνας Markakis 28-23 HC Σαλαμίνα- Ακαδημία Πάτρας 24-19 Φοίβος Συκεών- Εκμάθηση 29-23 Άρης Νικαίας- ΑΕ Χαλανδρίου 17-18 […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (24-28/2/2024)

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (16η αγωνιστική) Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Ιωνικός Affidea (Τόλιος- Γερουλάνος, Μίγκας) Βύρωνα 16:00, ΑΣΕ Δούκα- ΓΑΣ Κιλκίς (Σκλαβενίτης- Βήτας, Ανταλής) Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic (Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας (Γκόγκας- Σαχίνογλου, Δελόγλου) Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Πανελλήνιος […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (17-18/2)

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική) Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- HC Σαλαμίνα 21-21 Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 25-23 Φαίακας V-Hotels- Φοίβος Συκεών 15-25 Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου 21-27 Αρχέλαος Κατερίνης- ΧΑΝΘ 26-31 Φέρωνας Markakis Homme- Πανσερραϊκός 32-18 ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- ΓΣ Παπασιδέρης –κεκλεισμένων των θυρών- (Μπράμου- Βαγγελτζίκης) Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική) Κιλκίς […]