(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (1-2/4)

μπαλα

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική) Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-24 ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης 29-18 Πανελλήνιος- Ακαδημία Πάτρας 42-24 HC Σαλαμίνας- Πήγασος Κυψέλης 37-18 Φοίβος Συκεών- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 37-25 Ποσειδών Λουτρακίου- Άρης […]

Ορισμοί Αγώνων (1-2/4)

Σάββατο 1η Απριλίου Handball Premier (ημιτελικά- 1η αγωνιστική) Ηλιούπολης 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας- Μίγκας) Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική) Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Μερτινιάν- Τόλιος, Αντωνόπουλος) Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Θεοδοσίου- Παπούλιας) Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ακαδημία Πάτρας (Γερουλάνος- Γερουλάνος) Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Πήγασος Κυψέλης (Δρακόπουλος- Παπαπαύλου) Συκεών […]

“Πλώρη” για Α1 Γυναικών βάζουν Προσοτσάνη και Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

Το δρόμο για την Α1 Εθνική Γυναικών παίρνουν Προσοτσάνη και Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών μετά τα σπουδαία αποτελέσματα που έφεραν το περασμένο Σαββατοκύριακο. Η Προσοτσάνη στην β΄φάση του 2ου ομίλου της Α2 για άνοδο στην Α1 γυναικών νίκησε στο Αμύνταιο τις Ελπίδες με 32-25 και έκανε το δύο στα δύο. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ: 25-32 Τα […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/3)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική) ΑΕΠ Πανόραμα- Αρχέλαος Κατερίνης 23-23 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών 22-24 Δόξα Βύρωνα- Πανελλήνιος 20-35  Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός 17-38 Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς 20-24 Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου […]

Ορισμοί Αγώνων (17-19/3/2023)

Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023 Handball Premier (21η αγωνιστική) ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας (Γερουλάνος- Γερουλάνος, Αντωνόπουλος) Σάββατο 18 Μαρτίου 2023 Handball Premier (21η αγωνιστική) Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ (Λεφάκης- Γιαβρούτας, Κυριακούλιας) Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα (Αβράμης- Χρόνης, Βέργος) Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής) Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, […]

(LIVE) Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (11-12/3) σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρων

Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 Α2 Ανδρών  Φοίβος Συκεών- Φαίακας Κέρκυρας 18-22 Αρχέλαος Κατερίνης- Άρης Θες/νικης 29-28 Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνιας 25-22 Πανελλήνιος- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 27-16 Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας 42-17 HC Σαλαμίνας- Ολυμπιακός Κερατσινίου 23-19 Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΠ Πανόραμα 27-26 ΓΑΣ Κιλκίς- Εκμάθηση 38-17 Α2 Γυναικών Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 20-26 Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- […]

Ορισμοί Αγώνων (11-12/3/2023)

Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 Α1 Γυναικών (18η αγωνιστική) Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΠ Πανόραμα (Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς) Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού (Φωτακίδης- Λεφάκης, Ανταλής) Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- Αναγέννηση Άρτας (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΟΦΝ Ιωνίας (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης- Αποστολίδης) Α2 Ανδρών Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Φαίακας […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (18-19/2)

Τα πρωταθλήματα σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Ανδρών συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο (18-19/2) και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερώνεστε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 Α2 Ανδρών Ακαδημία Πάτρας- Δόξα Βύρωνα 29-28 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φαίακας Κέρκυρας 21-25 Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας 29-27 Ποσειδών Λουτρακίου- Πήγασος Κυψέλης 30-19 Φοίβος Συκεών- ΑΕΠ Πανόραμα 34-28 ΓΑΣ […]

Ορισμός Αγώνων (18-23/2/2023)

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 Handball Premier (19η αγωνιστική) Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα (Μερτινιάν- Τόλιος, Μίγκας) Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων (Γράψας- Κυριακού, Σίσκου) Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μπουγιάκας) Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης) Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική) Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- […]

(LIVE) Αποτελέσματα Α2 Ανδρών και Γυναικών (11-12/2)

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023 Α2 Ανδρών ΑΕΠ Πανόραμα- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 31-29 Αρχέλαος Κατερίνης- Φίλιππος Βέροιας 29-31 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας 25-20 HC Σαλαμίνας- Πανελλήνιος 31-26 Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θεσσαλονίκης- Φοίβος Συκεών Ολυμπιακός Κερατσινίου- Δόξα Βύρωνα 27-22 Α2 Γυναικών Κερκυραϊκός- Εθνικός Κοζάνης 21-22 ΕΑΧ Χανιά- Αθηναϊκός 19-39 Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 Α2 Ανδρών […]