(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (3-4/2)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου 31-20 Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels- Aρχέλαος Κατερίνης 18-17 Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας 37-27 Εκμαθηση- ΧΑΝΘ 22-20 Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών 25-26 Άρης Νικαίας- ΓΣ Παπασιδέρης 28-25 Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική) Δίας Ασπροπύργου- Ηλυσιακός 17-28 Δόξα Βύρωνα- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων 24-25 Δία Μοσχάτου- Ολυμπιακός Κερατσινίου […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (3-4/2/2023)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 Handball Premier (13η αγωνιστική) ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν) Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος) ΑΠΚ Κραχτίδη 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης) ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης) Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (27-28/1)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική) ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός 42-25 Ακαδημία Πάτρας- ΑΕ Χαλανδρίου 26-27 Εκμάθηση- Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels 37-21 ΧΑΝΘ- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 38-24 Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης 29-25 […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (20-21/1/2024)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική) Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης (Τόλιος- Φωκίτης) Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική) Αμυνταίου 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΕΠ Πανόραμα (Πατιός- Πήτας) Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος) Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού (Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης) Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική) Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Ολυμπιακός […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (16-17/12)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕ Χαλανδρίου 36-21 Ακαδημία Πάτρας- ΟΦΝ Ιωνίας 37-32 Αρχέλαος Κατερίνης- Φέρωνας Markakis Homme 19-21 Φαίακας V-Hotels – XΑΝΘ 21-26 HC Σαλαμίνα- Άρης Νικαίας […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (16-20/12/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 Handball Premier (3η αγωνιστική- εξ’ αναβολής) Άνω Λιοσίων 20:00, ΑΕΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μίγκας- Μεϊμαρίδης) Α2 Ανδρών Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕ Χαλανδρίου (Γερουλάνος- Λεφάκης, Αντωνόπουλος) Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- ΟΦΝ Ιωνίας (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής) Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Φέρωνας Markakis Homme (Πατιός- Πήτας) Κέρκυρας 18:00, Φαίακας V-Hotels – […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (09-10/12)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Α2 Ανδρών Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φαίακας V-Hotels 30-21 ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών 25-26 ΑΕ Χαλανδρίου- Αθηναϊκός 25-29 Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας 39-23 Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-25 ΓΣ Παπασιδέρης- HC Σαλαμίνα 25-43 […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (02-03/12)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρών βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα. Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023 Α2 Γυναικών Ορφέας Σουρωτής- Ορφέας Κατερίνης 29-17 Σάββατο 02 Δεκεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών ΕΣΝ Βριλησσίων- Άρης Νικαίας 32-25 Φαίακας Κέρκυρας- Φέρωνας Βέροιας 21-19 Αρχέλαος Κατερίνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης […]

Πρόγραμμα και Διαιτητές (1-6/12/2023)

ked-oxe ΚΕΔ

Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023 Α2 Γυναικών Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- Ορφέας Κατερίνης (Βαγγελτζίκης- Κολυβέρη) Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 Handball Premier (10η αγωνιστική) ΟΑΚΑ 15:30, ΑΕΚ- Πανελλήνιος ΓΣ –κεκλεισμένων των θυρών- (Γερουλάνος- Λεφάκης, Μίγκας) Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης) Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Κατσίκης) Νάουσας 18:00, […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (25-26/11)

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 Α2 Ανδρών Πανσερραϊκός- Φαίακας V-Hotels 22-28 Φέρωνας Markakis Homme- Αλέξανδρος Αξιούπολης 28-27 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Εκμάθηση 27-39 Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας 27-26 Ποσειδών Λουτρακίου- ΗC Σαλαμίνα 22-26 Φοίβος Συκεών- Αρχέλαος Κατερίνης 24-18 ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων 24-42 Άρης Νικαίας- Αθηναϊκός 28-27 Β’ Ανδρών Ολύμπιος Δίας- Πήγασος Κυψέλης 12-32 ΑΟ Κοζάνης- Πόντιοι […]