Οι κληρώσεις στα πρωταθλήματα Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Ανδρών

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (24/8), στα Γραφεία της ΟΧΕ, η κλήρωση για τα πρωταθλήματα Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική. Στην Α2 Ανδρών οι ομάδες χωρίζονται και φέτος σε δύο ομίλους. 1ος Όμιλος: ΕΣΝ Βριλησσίων, Άρης Νίκαιας, Σαλαμίνα HC, Αθηναϊκός, Νέα Ιωνία, Ακαδημία των Σπορ, Ποσειδών Λουτρακίου, Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων, ΑΕ Χαλανδρίου, Παπασιδέρης […]

(LIVE) Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (29-30/4)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Σάββατο 29/4 Α2 Ανδρών Δόξα Βύρωνα-Νέα Ιωνία 28-31 Συκεών: 18.00, Φοίβος-Φίλιππος Β. Λεωνίδας-Πήγασος 28-19 Ολυμπιακός Κ.-Πανελλήνιος 26-15 Μίκρα: 21.00, Εκμάθηση-Πανόραμα Άρης Ν-Αθηναικός 21-32 Α2 Γυναικών Μ. Αλέξανδρος-Προσοτσάνη 28-21 Άρης Ν.-Αθηναικός 22-19 […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/4)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Α2 Ανδρών (21η αγωνιστική) Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης 27-19 Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας 32-24 Άρης Θεσσαλονίκης- Εκμάθηση 20-21 Πανελλήνιος- Ποσειδών Λουτρακίου 24-18 HC Σαλαμίνας- Δόξα Βύρωνα 31-30 Φίλιππος Βέροιας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 21-28 […]

Ορισμοί Αγώνων (22-23/4/2023)

Σάββατο 22 Απριλίου 2023 1ος τελικός Α1 Γυναικών Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΠΑΟΚ Mateco (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας- Τσάκωνας) Α2 Ανδρών (21η αγωνιστική) ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Νάσκος- Χαρίτσος, Μιχαηλίδης) ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας (Καρυδάκης- Γιακαλής) Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Εκμάθηση (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Δελόγλου) Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ποσειδών […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (8-9/4)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Σάββατο 8 Απριλίου 2023 Α2 Ανδρών (20η αγωνιστική) Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης 26-26 ΑΕΠ Πανόραμα- Άρης Θεσσαλονίκης 30-33 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φίλιππος Βέροιας 32-20 Δόξα Βύρωνα- Αθηναϊκός 26-32 Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων- HC […]

Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν “σφυρίζουν” το ντέρμπι κορυφής στην Α2 Ανδρων

Το διεθνές διαιτητικό δίδυμο Τζαφερόπουλου – Μπέτμαν ορίστηκε για να διευθύνει το ντέρμπι κορυφής της Α2 Εθνικής ανάμεσα στον Άρη Νίκαιας και τον Πανελλήνιο, που θα κρίνει ποια ομάδα θα πάρει το εισιτήριο για τη Handball Premier. Το παιχνίδι θα διεξαχθεί την προσεχή Κυριακή (9/4) στις 16.00 με παρατήρητη τον Σωτήρη Μίγκα. Αναλυτικά το πρόγραμμα […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (1-2/4)

μπαλα

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική) Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-24 ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης 29-18 Πανελλήνιος- Ακαδημία Πάτρας 42-24 HC Σαλαμίνας- Πήγασος Κυψέλης 37-18 Φοίβος Συκεών- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 37-25 Ποσειδών Λουτρακίου- Άρης […]

Ορισμοί Αγώνων (1-2/4)

Σάββατο 1η Απριλίου Handball Premier (ημιτελικά- 1η αγωνιστική) Ηλιούπολης 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας- Μίγκας) Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική) Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Μερτινιάν- Τόλιος, Αντωνόπουλος) Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Θεοδοσίου- Παπούλιας) Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ακαδημία Πάτρας (Γερουλάνος- Γερουλάνος) Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Πήγασος Κυψέλης (Δρακόπουλος- Παπαπαύλου) Συκεών […]

(LIVE) Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/3)

Οι αναμετρήσεις σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνική Ανδρων βρίσκονται σε εξέλιξη και μέσω του e-handball.gr μπορείτε να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική) ΑΕΠ Πανόραμα- Αρχέλαος Κατερίνης 23-23 Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών 22-24 Δόξα Βύρωνα- Πανελλήνιος 20-35  Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός 17-38 Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς 20-24 Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου […]

(LIVE) Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (11-12/3) σε Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρων

Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 Α2 Ανδρών  Φοίβος Συκεών- Φαίακας Κέρκυρας 18-22 Αρχέλαος Κατερίνης- Άρης Θες/νικης 29-28 Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνιας 25-22 Πανελλήνιος- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 27-16 Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας 42-17 HC Σαλαμίνας- Ολυμπιακός Κερατσινίου 23-19 Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΠ Πανόραμα 27-26 ΓΑΣ Κιλκίς- Εκμάθηση 38-17 Α2 Γυναικών Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 20-26 Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- […]